Studio d A2 Testvorbereitungsheft und Modelltest "Start Deutsch 2" mit CD


Цена: 475 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
27.03.2019 г.
Артикул: 220833
Cornelsen

Описание товара: "Studio d A2 Testvorbereitungsheft und Modelltest "Start Deutsch 2" mit CD"

Призначений для учнів 8-11 класів спеціалізованих та загальноосвітніх шкіл, а також для дорослих.        

Курс відповідає загальноєвропейським рівням мовної освіти A1- B2.

Підручник, зошит та аудіо CD зібрані в одній книзі, що є дуже зручним у використанні. Кожен урок підручника включає в себе новий матеріал, вправи та підсумкову сторінку «Das kann ich auf Deutsch». Вправи в підручнику спрямовані на розвиток всіх мовних навичок (читання, аудіювання, письмо та мовлення). Розділ «Station» дозволяє учням повторити вивчений матеріал та поглибити свої знання з німецької мови. В кінці підручника можна знайти короткий збірник вивченої граматики, список вивченої лексики в алфавітному порядку, транскрипції текстів з диску, відповіді до вправ.

Курс має велику кількість аудіо, відео, інтерактивних та інших додаткових матеріалів. На аудіо CD в підручнику містяться аудіозаписи до вправ, що знаходяться в розділі Űbungen; Аудіо диск для роботи в класі містить записи всіх аудіо завдань призначених для виконання на уроці.

Відео DVD призначене як для роботи в класі, так і для роботи вдома. Відео ситуації на диску дозволяють учням зануритися в різні життєві ситуації: навчання, робота, відпочинок. Завдання до диску можна знайти в зошиті, що до нього додається, а також в розділах «Station» підручника.

Sprachtraining mit eingelegten Lösungen – зошит з додатковими завданнями до кожного уроку та розділів «Station» для повторення та поглиблення знань з німецької мови.

SprachundPrϋfungstraining - новий компонент курсу Studio d В 2/1, практичний посібник з різноманітними додатковими завданнями до кожного уроку основного підручника та розділами «Station» для повторення та поглиблення знань з німецької мови.            

Сучасний комунікативний підхід до вивчення мови дозволить розвинути усі мовні навички та досягнути високого рівня знань, необхідних як для повноцінного спілкування, так і для отримання мовного сертифікату  рівня В2.                                                           

Різноманітні змістовні вправи  забезпечують успішну підготовку не тільки до іспитів Goethe-ZertifikatB2 та telcB2, але й до Австрійського мовного диплому ÖSD. Для перевірки своїх можливостей та ступені готовності до іспиту підручник  пропонує декілька прикладів тестування.                                                               

У вкладці подані ключі з відповідями до вправ та тестів для самоперевірки, що робить можливим використання посібника самостійно.

Studio d B2 Teil.2 Mittelstufe - новий підручник курсу Studio d  В2, який завершує рівень. Підручник поєднує матеріал для роботи в класі та зошит з вправами для роботи вдома в одному посібнику. Розрахований на учнів 10-11 класу спеціалізованих шкіл і дорослих з достатнім рівнем знань (В1-В2).

Містить 8 розділів, кожен з яких має 10 сторінок. До кожного розділу додається також 10 сторінок вправ на домашнє опрацювання; 2 розділи на повторення та закріплення матеріалу; 2 додатки для підготовки до здачі тесту на рівень В2 та зразок самого тесту.

В кінці підручника є граматична довідка, тексти до аудіо завдань на 2-ох аудіо CD. Окремою брошурою додані відповіді до завдань.

Характеристики товара:
ISBN 9783060200481

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: