Здравствуйте! Запрашиваемый товар в данное время отсутствует.

Птахи та янголи (Нет на складе)


Цена: 150 грн.
Артикул: 530950
Недериця С.С.

Описание товара: "Птахи та янголи (Нет на складе)"

Це третя книжка з унікальної серії «МУЗИЧНА КАЗКОТЕРАПІЯ ДЛЯ МАЛЯТ», яка ще у вигляді рукопису увійшла до короткого списку престижної "Корнійчуківської премії".

Цього разу письменниця подарувала нам дивовижну історію про сестер-близнючок, які вирішили довідатися ВЛАСНІ відповіді на питання «Звідки беруться діти?» та «У чому секрет появи близнюків і близнючок?». Здавалося би, для дорослої людини це прості питання, але не для казково-міфологічної свідомості дітей! Вони не шукають готових відповідей, а долають власний цікавий і сповнений пригод шлях. Допомагають їм у цьому янголи та чарівний Нитяний Птах, якого дівчата самі й створили.

Уся повість сповнена яскравої образності, психологізму, глибокого символізму й елементів української міфології. Окрім того, тут є екологічні мотиви та потужний пізнавальний елемент.

Музикант і музичний терапевт Стефан Недериця саме для цієї книжки уклав музичний альбом, у якому гармонійно поєднав класичну музику зі звуками птахів: лебедів, журавлів,горобців, чайок, лірохвостів, сойок, макомако тощо. У підготовці цього диску використано багато творів сучасного українського генія – композитора Дмитра Красноухова. А «космічна художниця з іспанським корінням» Поліна Родріґес доповнила казковий світ книги своїми оригінальними ілюстраціями з клаптиків тканини, ниток, зерняток і навіть шурупів...

Катерина Єгорушкіна: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Катерина Єгорушкіна
Страниц 60
Переплет Твердый переплет
Формат 240х240 мм
Художник(и) Поліна Родрігес

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: