Подив і тремтіння


Цена: 66 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
23.10.2017 г.
Артикул: 567758
Видавництво Старого Лева

Описание товара: "Подив і тремтіння"

Амелі Натомб - популярна бельгійська письменниця, автор захоплюючих незвичайних трилерів. Вона народилася в сім'ї бельгійського дипломата. Саме тому майбутня письменниця разом з родиною часто переїжджали і встигли пожити в різних куточках світу, серед яких Японія, Китай, США, Бангладеш, Лаос та ін.
Свою першу книгу "Гігієна вбивці" Амелі Натомб опублікувала в 1992 році і з того часу майже кожного року радувала шанувальників новим романом.
Книжка "Подив і тремтіння" - автобіографічний роман письменниці, який описує досвід роботи в великій японській фірмі в Токіо. Цей твір приніс Нотомб премію Французької академії. Він був адаптований під сценарій кінострічки та екранізований в 2003 році.
Героїня роману "Подив і тремтіння" приїздить із Бельгії в Японію, щоб працювати за контрактом в токійській компанії. Дівчина впевнена, що зможе там жити, адже народилася в цій країні. Проте тільки приступивши до роботи, вона зіштовхується зі стіною непорозуміння, суворими корпоративними правилами, приниженням з боку роботодавців та жорстокими уроками долі.
Книга "Подив і тремтіння" - іронічний та комічний роман Амелі Натомб, який показує країну  вранішнього сонця з іншої сторони.

Амели Нотомб: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Амели Нотомб
ISBN 978-617-679-370-0
Страниц 128
Переплет Твердый переплет
Формат 130x200 мм


Другие книги автора:

Токийская невеста, 978-5-389-10602-4, Амели Нотомб - фото
Амели Нотомб
Токийская невеста
51 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: