Затьмарення


Цена: 135 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
20.09.2017 г.
Артикул: 509399
Komubook

Описание товара: "Затьмарення"

“Затьмарення/A Scanner Darkly” (1977) – найкращий роман культового американського письменника Філіпа К. Діка (1928-1982). Сам автор вважав його найвдалішим своїм твором і цінував чи не найбільше з усього свого доробку. Хоча роман вважається фантастичним, власне фантастики в ньому не так уже й багато. Окрім того, що дія відбувається в Каліфорнії 90-их років, фантастичного колориту надають хіба кілька невідомих технологій, завдяки яким роман зажив слави предтечі кіберпанку.

“Затьмарення” – це постмодерний роман із подвійним дном. З одного боку, захопливий детективний сюжет (наркотичні субкультури, агент поліції, що працює під прикриттям), який тримає читача в напрузі до останньої сторінки, з іншого ж – філософська розповідь про трагічне роздвоєння людини та пошуки власної ідентичності. Де межі людського “я”? Чи справді я є тим, ким себе вважаю? І які неприємні таємниці відкриє стеження за … самим собою? На ці запитання намагається знайти відповідь головний герой роману Боб Арктор, він же Фред, таємний агент відділу боротьби з наркотиками, а водночас наркоман, що безнадійно підсів на Препарат С – новий небезпечний наркотик, що заполонив Америку.

Филип К. Дик: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Филип К. Дик
ISBN 978-966-97490-1-7
Страниц 336
Переплет Твердый переплет


С этим товаром покупают:

Чарунки долі, 978-617-679-230-7, Вахтанг Кебуладзе - фото
Вахтанг Кебуладзе
Чарунки долі
60 грн.
Голий ланч, 978-966-97490-3-1, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Голий ланч
130 грн.
Наркота, 978-966-97490-2-4, Уильям Берроуз - фото
Уильям Берроуз
Наркота
130 грн.

Другие книги автора:

Убик, 978-5-699-85696-1, Филип К. Дик - фото
Филип К. Дик
Убик
451 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Сергей Разумнин
2016-02-24
Классик фантастической литературы, хотя его книги "чистой фантастикой назвать сложновато - слишком глубокие темы в них затрагиваются. Практически все его тексты показывают «нормальных» людей в «ненормальной» обстановке, он своим творчеством «размывает» границу между реальностью и фантазией. К тому же его книги очень увлекательны.
3/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Кастор теслює та шиє"

​7% знижки на 7 днів

​Лише з 18 по 24 вересня 2017 року.

​Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор знайомить з шиттям та теслярством.

Цікаві та дотепні розповіді з неперевершеними ілюстраціями ― одночасно і розвага, і пізнання нового, і детальна інструкція, як своїми руками зробити щось корисне.

В цій книзі  маленькі читачі навчаться теслювати та шити, зможуть познайомитися з новими інструментами та створити щось власними руками.

Замовити - http://bit.ly/2xJAhoK

 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.