Тім Талер, або Проданий сміх


Цена: 180 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
25.10.2017 г.
Артикул: 553525
Час майстрів \ Серия: Рекомендуем прочитать

Для детей от 9 до 13

Описание товара: "Тім Талер, або Проданий сміх"

Світовий бестселер про підлітка Тіма Талера, який жив у бідності і скруті, але вмів радіти і сміятися так щиро, що захоплювались усі навколо. Щирий, дзвінкий, наче срібний, сміх був його справжнім скарбом. Та малий навіть не здогадувався про це, бо мріяв мати самокат на гумових колесах та наїстися вдосталь тістечок ― і ось одного разу... проміняв свій безцінний сміх на можливість бути багатим. Та чого варті гроші, коли ти не можеш порадіти своєму багатству чи просто посміхнутися? І Тім вирішує повернути собі проданий сміх за будь-яку ціну, хоч це майже неможливо, бо тепер ним володіє сам барон Троч. 

У повісті протиставляються багатство та такі людські цінності, як родина, друзі, спілкування і просто здатність сміятися та радіти життю. Твір спонукає читача замислитися над поняттям щастя і важливістю грошей для нього. Автор не вдається до моралізаторства, а зображує крайнощі ― веселі злидні і безрадісне володіння багатством, даючи змогу кожному знайти прийнятний для себе варіант компромісу між ними.

А ще книжка допоможе підлітку глибше розібратися в поняттях «бізнес», «піар», «угоди», «ділова хватка», «перемовини», «партнерство», «афера» …, над природою яких мало хто замислюється, що приводить до знецінення таких чеснот, як совість, честь, слово, благородство та людяність. Це дуже важливо для визначення дітьми свого місця в майбутньому житті та критеріїв, за якими вони будуть оцінювати власні та чужі вчинки. 

Джеймс Крюс: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Джеймс Крюс
Серия Рекомендуем прочитать
Страниц 304
Переплет Твердый переплет
Формат 168х215


С этим товаром покупают:

Відьми, 9786175851180, Роальд Даль - фото
Роальд Даль
Відьми
91 грн.
Готуємо з Джеймі, 978-617-679-258-1, Джейми Оливер - фото
Джейми Оливер
Готуємо з Джеймі
527 грн.

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей:

Ольга
2017-02-21
Чудова книга! Варта уваги як підлітків, так і їх батьків!
5/5
Нелли Самикова
2017-01-19
Для того, щоб бути багатими, люди відмовляються від особистого життя, друзів або сім'ї. А хлопчик Тім Талер пожертвував своїм сміхом. Але чи варті гроші тих втрат і який сенс у тому, щоб бути заможним, але нещасним? У всьому цьому намагається розібратися герой книги Джеймса Крюса.
4/5

-

Авторизация

Забыли пароль?

Регистрация

Регистрация

Вход через социальные сети

Принимаем к оплате на сайте и в офисе


-


Книга тижня - "Кастор теслює та шиє"

​7% знижки на 7 днів

​Лише з 18 по 24 вересня 2017 року.

​Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор знайомить з шиттям та теслярством.

Цікаві та дотепні розповіді з неперевершеними ілюстраціями ― одночасно і розвага, і пізнання нового, і детальна інструкція, як своїми руками зробити щось корисне.

В цій книзі  маленькі читачі навчаться теслювати та шити, зможуть познайомитися з новими інструментами та створити щось власними руками.

Замовити - http://bit.ly/2xJAhoK

 

 

Примите в подарок. Просто так. 

Украинка по происхождению, известный знаток Стамбула, журналист, блогер и кулинар  Василиса Йилмаз (ака Стамбулка) написала не просто гастрономический путеводитель по городу, а книгу, благодаря которой вы почувствуете себя в Стамбуле как дома.

.

Электронную версию книги (пока еще не появилась бумажная) примите в подарок. К осени, теплому пледу  и мечтам о путешествиях в теплые страны - это то, что нужно. Книги на двух языках автор выложила для вас на сайте www.stambulka.com и рекомендует  загружать  в максимальном качестве, чтобы в полной мере насладиться фотографиями Джулии Вебер, сделаными специально для этого проекта.