Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини


Цена: 158 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
13.12.2018 г.
Артикул: 591715
Наш Формат

Описание товара: "Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини"

Книжка «Секрети мозку. 12 стратегій розвитку дитини» відомих психотерапевтів Деніела Сіґела та Тіни Брайсон стала бестселером New YorkTimes і Amazon.

ТЕМАТИКА

Виховання, дитяча та вікова психологія, розвиток дитини.

ПРО КНИЖКУ

Процес виховання досі виснажує вас? Дитина поводиться агресивно, вередує чи влаштовує істерики? Завдяки порадам Дена й Тіни ваше повсякденне спілкування з дитиною стане захопливим і допоможе їй зростати гармонійною особистістю. Потрібно лише усвідомити особливості роботи мозку дитини. Із книжкою, яку ви тримаєте в руках, це під силу і дорослим, і малечі.

 

Захопливий текст і цікаві сюжетні ілюстрації допоможуть навіть дошкільнятам зрозуміти себе, свої почуття та поведінку, а отже — навчать їх самоконтролю. Ця книжка проведе вас лабіринтами лівої та правої півкуль, підніме з нижнього поверху мозку на верхній, ви знайдете схованку дитячих страхів і зазирнете у свідомість. А дванадцять дієвих стратегій підкажуть, як виховати успішних, турботливих, упевнених у собі дітей.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Книжка буде корисною батькам, вихователям, учителям, а також усім, хто цікавиться дитячою психологією та вихованням.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

Деніел і Тіна не лише пояснюють, як розвиток мозку дитини позначається на її поведінці, а й подають 12 революційних стратегій виховання, емоційного й інтелектуального розвитку дитини від народження до 12 років. Ця книжка допоможе батькам упоратися з різноманітними проблемами, пов’язаними з вихованням дітей.

Тина Пэйн Брайсон: Все книги автора
Дэниэл Дж. Сигел: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Тина Пэйн Брайсон, Дэниэл Дж. Сигел
ISBN 978-617-7513-54-3
Страниц 192
Переплет Твердый переплет
Формат 140х210 мм
Переводчик Ірина Борщ


Другие книги автора:

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: