Серия Українська Поетична Антологія издательства А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Серія поетичних збірок ключових для сучасної української літератури авторів, таких як Ліна Костенко, Олег Лишега, Сергій Жадан, Іван Малкович, Аттила Могильний, Юрій Андрухович, Віктор Неборак, Микола Вінграновський, Тарас Мельничук.

Це обтягнені тканиною невеличкі томики поезії, які так приємно брати до рук.

Сортировать по:    Показать #  

NEW!s.png
Ліниві і ніжні, , Юрко Іздрик
 - фото
Цена: 136 грн.
Купить
Книги
Ліниві і ніжні
Юрко Іздрик
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До книги культового українського автора Юрія Іздрика увійшли найкращі вірші з усіх його попередніх збірок, а також найновіші поезії.
Три потоки місячного світла, , Ігор Римарук
 - фото
Цена: 101 грн.
Купить
Книги
Три потоки місячного світла
Ігор Римарук
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До вибраного Ігоря Римарука (1958—2008) — одного з найвизначніших поетів другої половини ХХ ст. — увійшли вірші з усіх його попередніх збірок, які якнайповніше відображають творчий шлях цього бездоганного майстра поетичної форми і змісту.
Євангелія від ластівки, , Ірина Жиленко
 - фото
Цена: 101 грн.
Купить
Книги
Євангелія від ластівки
Ірина Жиленко
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
«Хто вам казав, що віршами треба боротися? Я ними співаю», — казала вона і змережувала свої зошити безтурботно-сонячною поезією з романтичним хмелем київської старовини і чистих почувань. Проте ревнива доля українського поета підстерегла і її — наприкінці
 Антологія української поезії ХХ ст., , 
 - фото
Цена: 314 грн.
Купить
Книги
Антологія української поезії ХХ ст.

А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До антології увійшли знакові поезії найпомітніших українських поетів ХХ століття — від Тичини до Жадана. Це найкомпактніша за формою і одна з найповніших за текстами українська поетична антологія. У книзі 2016 сторінок.
Калиновий герб, , Ігор Калинець
 - фото
Цена: 93 грн.
Купить
Книги
Калиновий герб
Ігор Калинець
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До книги Ігоря Калинця — одного з найтонших, найвишуканіших, і разом з тим — найвідважніших і найнезламніших українських поетів другої половини ХХ ст., який уперто виводив філігранні «юси» на холодному снігу радянської дійсності, — увійшли вибрані вірші з
Anno Афини, , Василь Герасим'юк
 - фото
Цена: 93 грн.
Купить
Книги
Anno Афини
Василь Герасим'юк
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До книги Василя Герасим’юка (18.08.1956) — одного з найважливіших сучасних українських поетів, увійшли вибрані вірші й поеми з усіх його збірок, а також найновіші поезії.
На срібному березі, , Микола Вінграновський
 - фото
Цена: 101 грн.
Купить
Книги
На срібному березі
Микола Вінграновський
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До книги вибраного Миколи Вінграновського (1936—2004) — найвизначнішого українського лірика другої половини ХХ століття — увійшов увесь «золотий канон» поета — від поезії високої любовної та громадянської пристрасті до найзворушливіших дитячих одкровень.
Триста поезій, , Ліна Костенко
 - фото
Цена: 160 грн.
Купить
Книги
Триста поезій
Ліна Костенко
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
До книги Ліни Костенко — улюбленої української поетеси кінця другого–початку третього тисячоліття — увійшли найвідоміші її вірші з різних періодів творчості — від ранньої поезії до сьогодні, а також уривки з романів та поем. Це найповніше вибране поетеси
Всего 1 - 8 из 8