Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом


Цена: 192 грн.
Купить
Дата отгрузки товара:
21.06.2018 г.
Артикул: 567768
Наш Формат

Описание товара: "Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом"

«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом, та інші історії з лікарської практики» — бестселер New York Times та Amazon. Книжка витримала понад десяток перевидань англійською. Минулого року у видавництві «Наш формат» також вийшли мемуари Олівера Сакса «Стрімголов. Історія одного життя».

ТЕМАТИКА

Неврологія, анатомія, медицина, психологія, психіатрія.

ПРО КНИЖКУ

«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» — це збірка незвичайних історій пацієнтів, з якими працював доктор Сакс. Його пацієнти втратили спогади, вважають власні кінцівки «чужими», мають незбагненні здібності до складних обчислень і безліч інших відхилень від «норми», які показують, наскільки наш світ розмаїтий. Фізичний і духовний зв’язок з реальністю, мов  нитка Аріадни, — Сакс бере за руку тих, хто її втратив, і шукає виходу з екзистенційного лабіринту.

ДЛЯ КОГО КНИЖКА

Рекомендовано всім, хто цікавиться, як «влаштовано» людину. Буде особливо корисною медикам, зокрема професійним неврологам.

ЧОМУ ЦЯ КНИЖКА

«Чоловік, який сплутав дружину з капелюхом» — яскравий зразок вишуканої прози. Книжка поєднує в собі художню виразність з глибоким знанням медицини. Вона показує незвідані можливості нашого тіла і звертає увагу на психологічний бік лікування. Має своєрідний терапевтичний ефект — сприяє духовному здоров’ю.

ПРО АВТОРА

Сер Олівер Сакс (1933–2015) — знаменитий британський лікар-невролог, письменник, піонер використання відеотехніки у лікуванні душевних хвороб, професійне життя провів у Сполучених Штатах. New York Times влучно назвала Сакса «поетом-лауреатом сучасної медицини». Його книжки публікували в перекладах по всьому світу, знімали за ними художні й документальні фільми.

ВІДГУКИ ПРО КНИЖКУ

Олівер Сакс — найвідоміший невролог світу. Досліджуючи хворі голови, він привідкрив таємницю свідомості.

Guardian

Ця книжка для всіх, кому доводилося відчувати, що втратити самого себе дуже легко.

The Times

Оливер Сакс: Все книги автора

Характеристики товара:
Автор(ы) Оливер Сакс
ISBN 978-617-7279-48-7
Страниц 288
Переплет Твердый переплет
Формат 60 х 90/16


С этим товаром покупают:

Психология влияния. Убеждай, воздействуй, защищайся, 978-5-496-00163-2, Роберт Чалдини, Роберт Б. Чалдини, Чалдини Р. - фото
Роберт Чалдини, Роберт Б. Чалдини, Чалдини Р.
Психология влияния. Убеждай, воздействуй, защищайся
245 грн.
Голубчик, 9-785-89091-435-4, Ромен Гари - фото
Ромен Гари
Голубчик
264 грн.

Другие книги автора:

Пробудження, 978-617-7279-47-0, Оливер Сакс - фото
Оливер Сакс
Пробудження
203 грн.
Купить

Добавить комментарий:

Комментарии пользователей: