0
Закладки

Сказки и мифы

Фильтр

Сортировать по:

Новинка
Знаменитый утёнок Тим. Энид Блайтон
В наличии
Подробнее

Оценка

Знаменитый утёнок Тим

Энид Блайтон

Оценка

Имя детской писательницы Энид Блайтон известно во всём мире. А утёнок Тим действительно стал знаменитым. Его приключения и проделки покоряют юных читателей.

141 грн.

В наличии

Новинка
Ау-у! Где ты, Прекрасный Принц?. Сильви Мишлен
В наличии
Подробнее

Оценка

Ау-у! Где ты, Прекрасный Принц?

Сильви Мишлен

Оценка

Розе и Жозефине надоело сидеть в башне и ждать Волшебного Принца. Поэтому принцессы решили отправиться на его поиски. Но их ждёт очень длинная и опасная дорога. Помоги девочкам преодолеть все трудности и добраться до их цели! 

199 грн.

В наличии

Новинка
Казки Ганса Крістіана Андерсена. Ганс Христиан Андерсен
В наличии
Подробнее

Оценка

Казки Ганса Крістіана Андерсена

Ганс Христиан Андерсен

Оценка

Твори найпопулярнішого у світі казкаря в авторському оформленні Франчески Россі своєю добротою й мудрістю підкорять сучасних дітей, подарувавши миті незабутнього читання.Велике ілюстроване видання містить адаптації класичних казок видатного данського письменника, який подарував світовій літературі чимало оригінальних сюжетів і непересічних персонажів. Знайомі старшим поколінням з книжок, фільмів і мультиків, твори Андерсена зацікавлять й сучасних дітей, адже сповнені добра й позитивного світосприйняття.До збірки, над перекладом якої працювала Олександра Гординчук, увійшли казки «Снігова королева», «Нове вбрання короля», «Дюймовочка», «Принцеса на горошині», «Русалонька», «Олов’яний солдатик», «Дикі лебеді» та інші. Про любов і відданість, дружбу та віру у добро, про справедливість і чесність вони розповідають історії, які надихають ставати кращими дівчинкою чи хлопчиком. Натхнення для своїх творів Андерсен черпав з європейського фольклору.Мудрість, що зберігалася століттями, у його авторській інтерпретації набула нових сенсів, стала універсальною, ближчою для маленьких читачів з різних країн світу. Хоча, були й винятки. Казки «Снігова королева», «Дюймовочка» письменник вигадав, послуговуючись власною фантазією.Доробок Андерсена нараховує сотні прозових творів як для дітей, так і для дорослих, але найбільш популярними стали саме казки. Їх перекладено у понад 125 країнах, численну кількість разів екранізовано й відтворено на сцені. Це класика, яку мають знати й сучасні діти, адже у текстах казкаря йдеться про важливе, як то відповідальність за свої вчинки, пам’ять про які залишається назавжди, чи любов до життя.

350 грн.

В наличии

Новинка
Дино-малята. Великі пригоди маленьких.... Мариса Вестита
В наличии
Подробнее

Оценка

Дино-малята. Великі пригоди маленьких...

Мариса Вестита

Оценка

Ну хто з дітлахів не боїться загубитися в натовпі, прощатися з батьками перед дитячим садочком чи просто залишитися без постійної опіки люблячих людей? Так і герой цієї історії динозаврик Бронто намагається відшукати свого татуся. Звісно, разом із постійними товаришами Террі, Тріксі та Рексом. Намальовані італійською ілюстраторкою Марісою Вестітою симпатичні динозаврики переконають малюка, що разом із вірними друзями можна розв’язати будь-яку проблему.

150 грн.

В наличии

Новинка
Дино-малята. Великі пригоди маленьких.... Мариса Вестита
В наличии
Подробнее

Оценка

Дино-малята. Великі пригоди маленьких...

Мариса Вестита

Оценка

Історія про чотирьох друзів під назвою «Динозаврики. Перший політ Террі» відкриє читачам секрети доісторичної епохи. Дітям часто страшно починати щось нове, вчитися кататися на велосипеді чи вперше ставати на ковзани. Тому в маленькій наляканій Террі вони легко впізнають себе! Вона так само боїться свого першого польоту, та на допомогу приходять вірні друзі — Бронто, Тріксі та Рекс. Вигадані італійською ілюстраторкою Марісою Вестітою вони стануть друзями і маленьким читачам та познайомлять їх із таємницями життя доісторичних тварин. «Чудовий спосіб пояснити дитині, що не варто боятися нового — це за допомогою красивої ілюстрованої історії перед сном. Нехай ваш малюк подружиться з цими динозавриками та разом з ними проживатиме всі найперші проблеми дорослішання», — радить співзасновниця видавництва Світлана Павелецька. Книжка підійде дітям від 2 років.

150 грн.

В наличии

Новинка
Дивовижні пригоди звичайних речей. Марина Дяченко. Сергей Дяченко
В наличии
Подробнее

Оценка

Дивовижні пригоди звичайних речей

Сергей Дяченко

Оценка

«Дивовижні пригоди звичайних речей» — перша книга серії казок від відомих письменників Марини та Сергія Дяченків. Якщо придивитися и прислухатися — виявиться, що самі звичні речі, що нас повсякденно оточують, живуть своїм цікавим життям, часом непростим, але проблеми їхні ми, люди, можемо допомогти розв'язати! Полохливий поїзд більше не боїться птахів, допитлива річка здійснила свою давню мрію, звичайний шарфик пережив подвійне перетворення, а водогін став справжнім музикантом! Ці та інші дивовижні пригоди звичайних речей, описані в цій добрій книзі, стануть справжнім відкриттям для кожної допитливої дитини!

143 грн.

В наличии

Кролик Тишко. Лиза Мак-Кью
В наличии
Подробнее

Оценка

Кролик Тишко

Лиза Мак-Кью

Оценка

Кролик Тишко живе у лісі. Кожного дня з ним трапляються цікаві пригоди. Він обожнює стрибати, гратися та пізнавати світ довкола. Чи зуміє він навчитися дружити?

172 грн.

В наличии

Казки веселі і сумні. Юрий Винничук
В наличии
Подробнее

Оценка

Казки веселі і сумні

Юрий Винничук

Оценка

У книзі зібрані три казки Юрія Винничука. Казка «Будиночок № 7» розповість про братів-слимаків, які заблукали в грозу. «Три жучки» розкаже історію жучка, який врятував життя в’язню. А у «Шлюбних оголошення Кротика» розповідається про крота який вирішив одружитися і чим це закінчилося.  

109 грн.

В наличии

Зайці-стрибунці. Гейли Скотт
В наличии
Подробнее

Оценка

Зайці-стрибунці

Гейли Скотт

Оценка

Стіві дуже потребувала друзів. Тому їй подарували іграшкових зайців-стрибунців. Але вони мають одну таємницю! Кожного разу коли дівчинка кудись іде зайці оживають… 

144 грн.

В наличии

Малюсенький паровозик. Крис Галл
В наличии
Подробнее

Оценка

Малюсенький паровозик

Крис Галл

Оценка

Малюсенький паровозик, который привык бегать по кругу своей игрушечной железной дороги вдруг оказался за пределами дома и повстречался с настоящими поездами. Что узнает о мире наш паровозик?

338 грн.

В наличии

Книга Країна Мумі-тролів. Книга 2. Туве Янссон
В наличии
Подробнее

Оценка

Книга Країна Мумі-тролів. Книга 2

Туве Янссон

Оценка

Пригоди Мумі-тролів та їх друзів продовжуються! Маленькі герої вже підросли. Тож тепер вони стали замислюватися над важливими речами, такими як сенс життя та самоствердження. У книгу ввійшли: «Мемуари Тата Мумі-троля», «Небезпечне літо», «Зима-чарівниця».

115 грн.

В наличии

Имя для Пикотика. Томаш Самойлик
В наличии
Подробнее

Оценка

Имя для Пикотика

Томаш Самойлик

Оценка

Пикотик - это никому неизвестный маленький зверек, который однажды появился в большом лесу. Никто не знал, кто он и как его зовут. Малыш и сам очень хотел узнать свое имя, поэтому он отправился в путешествие по лесу. Хочешь узнать лесные тайны? Открывай книгу и читай ее по картинкам! Придумывай свою сказку. Догадайся, о чем думают лесные жители, помоги зайчихе найти и сосчитать зайчат. А в конце ты узнаешь кто придумал имя Пикотику.

398 грн.

В наличии

Бабушка пилит малиновый пирог. 4-е изд.
В наличии
Подробнее

Оценка

Бабушка пилит малиновый пирог. 4-е изд.

Оценка

Книжка-игрушка для детей, которые уже умеют читать отдельные слова и для всех, кто любит посмеяться, составляя смешные небылицы!

129 грн.

В наличии

Красная Шапочка
В наличии
Подробнее

Оценка

Красная Шапочка

Оценка

Настоящее красочно иллюстрированное издание содержит самые любимые сказки детей и взрослых.СодержаниеКрасная шапочка (Автор: Перро Шарль). Сказка.Бременские музыканты (Автор: Гримм Вильгельм, Автор: Гримм Якоб). Сказка.Кот в сапогах (Автор: Гримм Вильгельм, Автор: Гримм Якоб). Сказка.Гадкий утенок (Автор: Андерсен Ганс Кристиан). Сказка.Волк и семеро козлят (Автор: Гримм Вильгельм, Автор: Гримм Якоб). Сказка.Пряничный домик (Автор: Гримм Вильгельм, Автор: Гримм Якоб). Сказка.Новое платье короля (Автор: Андерсен Ганс Кристиан). Сказка.

136 грн.

В наличии

Лесные звезды. Владимир Степанов
В наличии
Подробнее

Оценка

Лесные звезды

Владимир Степанов

Оценка

Вашему вниманию предлагаются сказки Владимира Степанова.СодержаниеДомик для Воробья (Автор: Степанов Владимир Александрович).Лесные звезды (Автор: Степанов Владимир Александрович).Веснушки (Автор: Степанов Владимир Александрович).Сапоги-плясуны (Автор: Степанов Владимир Александрович).Подковки (Автор: Степанов Владимир Александрович).Мишка в крапиве (Автор: Степанов Владимир Александрович).Бабочка-Капустница (Автор: Степанов Владимир Александрович).

136 грн.

В наличии

Петушок -  золотой гребешок
В наличии
Подробнее

Оценка

Петушок - золотой гребешок

Оценка

Вашему вниманию предлагаются сказки "Петушок - золотой гребешок" и другие.

136 грн.

В наличии