0
Закладки

Виват

Виват

Издательство Vivat - Украинское книжное издательство, сновано в 2013 году. В течение последних лет, согласно статистике Книжной палаты, занимает место в тройке крупнейших издательств Украины по количеству выданных наименований и тиражей. Издательство специализируется на издании детской и подростковой литературы, современной и классической литературы, украинского и зарубежного non-fiction, публицистики и гуманитарных исследований, а также прикладной литературы и подарочных изданий.

Активно популяризирует украинскую книгу за рубежом путем презентаций и продаж прав на украинские издания. На сегодня налажено сотрудничество с более 20 странами мира, среди которых США, Германия, Франция, Великобритания, Польша, Латвия, Эстония, страны Азии и другие. В издательстве выходят в свет мировые бестселлеры на украинском языке и книги популярных украинских писателей, среди которых Дара Корней, Андрей Кокотюха, Артем Чех, Олег Каданов, Вахтанг Кипиани, Надежда Гербиш, Галина Крук, Артем Чапай, Иван Байдак, Марк Ливиньо и другие.Сортировать по:

Новинка
Чоловік з моїм іменем. Іван Байдак
В наличии
Подробнее

Оценка

Чоловік з моїм іменем

Іван Байдак

Оценка

Родвелл Вільямс, інтроверт і книголюб, у букіністичній крамниці натрапляє на таємничі рукописи. І його життя переплітається із цією знахідкою. Він ітиме шляхами таємничого автора й водночас розплутуватиме плетиво свого минулого. Достоту він знає одне: ми всі змінюємося та з часом стаємо настільки іншими, що, якби зустрілися із собою колишніми, то навряд порозумілися б чи заговорили… «Чоловік з моїм іменем» захоплює можливістю ввійти у світ самопізнання, світ, де перетинаються минуле і майбутнє, а найкраща подорож починається, щойно дістаєш шанс повернутися на початок шляху. 

90 грн.

В наличии

Новинка
Ось як працює тіло людини всередині та зовні. Матс Венблад
В наличии
Подробнее

Оценка

Ось як працює тіло людини всередині та зовні

Матс Венблад

Оценка

Як влаштований мозок? Що таке ДНК? Чому кровоносні судини мають синій колір? Книга дасть відповіді на ці та інші запитання про тіло людини.   

75 грн.

В наличии

Новинка
500 перших слів. Вивчаємо кольори. Розвиваємо увагу. Мария Жученко
В наличии
Подробнее

Оценка

500 перших слів. Вивчаємо кольори. Розвиваємо увагу

Мария Жученко

Оценка

Ця чудова книга познайомить дитину з основними кольорами. В ній використовуються яскраві ілюстрації, щоб утримати увагу малюка. Також книга навчить маленького читача розпізнавати предмети та тварин, і допоможе опанувати лічбу до десяти. Для цього на кожному розвороті є завдання, при виконанні яких дитині необхідно буде знайти певну кількість предметів. 

75 грн.

В наличии

Новинка
Ау-у! Где ты, Прекрасный Принц?. Сильви Мишлен
В наличии
Подробнее

Оценка

Ау-у! Где ты, Прекрасный Принц?

Сильви Мишлен

Оценка

Розе и Жозефине надоело сидеть в башне и ждать Волшебного Принца. Поэтому принцессы решили отправиться на его поиски. Но их ждёт очень длинная и опасная дорога. Помоги девочкам преодолеть все трудности и добраться до их цели! 

75 грн.

В наличии

Новинка
Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою. Джексон Маккензи
В наличии
Подробнее

Оценка

Psychopath Free. Як звільнитись від токсичних стосунків і не стати жертвою

Джексон Маккензи

Оценка

Зазвичай люди понад усе прагнуть гармонійних стосунків. Та коли відносини перетворюються на суцільне катування, саме потерпілі будь-що прагнуть примирення, у такий спосіб завдаючи собі шкоди. Ця книжка дарує надію на зцілення від токсичних стосунків. Автор, спираючись на власний досвід, пропонує систему методів, які допоможуть розпізнати руйнівні відносини не лише в особистому житті, а й у професійній сфері та відкритися до нового кохання і щастя. Запропоновані поради допоможуть подолати невпевненість, запобігти депресії, віднайти рівновагу. Замисліться над своїми стосунками та переконайтеся, що не стали жертвою маніпуляцій.

75 грн.

В наличии

Новинка
Дивовижні птахи. Натали Торджман
В наличии
Подробнее

Оценка

Дивовижні птахи

Натали Торджман

Оценка

Що їдять птахи? Чому вони співають? З чого ластівка робить гніздо? Як правильно підібрати місце для шпаківні? Книга відповість на ці та інші питання про птахів. 

75 грн.

В наличии

Рыцари Иллюстрированный атлас
В наличии
Подробнее

Оценка

Рыцари Иллюстрированный атлас

Оценка

Более тысячи лет назад в Европе появились воины, не имевшие себе равных по боеспособности. Эти были облаченные в доспехи всадники, которые брались за оружие, защищая короля и родной край, христианскую веру и своего сеньора, собственный замок или высокие идеалы. Золотой век рыцарей занимает около пятисот лет — с 1000 по 1500 год, когда эти благородные солдаты были элитой военных соединений на полях сражений и самой влиятельной частью феодального общества. Благодаря этой книге вы сможете совершить увлекательное путешествие в Средневековье, узнаете множество неизвестных подробностей о жизни и быте воинов того времени, кодексе и вооружении рыцарей, конструкции и осадах замков. Но вам не придется задействовать все ваше воображение, чтобы представить реалии прошлого, — прекрасные авторские иллюстрации, словно по волшебству, перенесут вас в суровую эпоху рыцарей.

75 грн.

В наличии

Наша дівчинка Перші досягнення та рекорди крихітки
В наличии
Подробнее

Оценка

Наша дівчинка Перші досягнення та рекорди крихітки

Оценка

Поява маляти — це найзворушливіша і найдовгоочікуваніша подія в родині. Хіба ви не хотіли б залишити її у пам’яті назавжди? У цьому вам допоможе альбом. Тіль- ки уявіть, як через декілька років ви всією сім’єю переглядатимете знімки — перший день вдома і перше купання донечки, її перший Новий рік і перші успіхи... Відбиток маленької долоньки, кумедні слівця — альбом допоможе вам зберегти кожну хвилинку дитинства найдорожчої для вас людини. Запевняємо, завдяки цьому альбому ваша крихітка залишиться з вами навіть тоді, коли сама стане мамою!

75 грн.

В наличии

Наша малышка Первые достижения Рекорды крохи
В наличии
Подробнее

Оценка

Наша малышка Первые достижения Рекорды крохи

Оценка

Появление малышки — это самое трогательное и долгожданное событие в се- мье. Разве вы не хотели бы запечатлеть его навсегда? В этом вам поможет альбом. Только представьте, как спустя несколько лет вы всей семьей будете пересматри- вать снимки — первый день дома и первое купание дочери, ее первый Новый год и первые успехи… Отпечаток маленькой ладошки, забавные словечки — альбом поможет вам сохранить в памяти каждую минутку детства самого дорогого для вас человека. Уверяем, благодаря этому альбому ваша малышка останется с вами даже тогда, когда сама станет матерью!

75 грн.

В наличии

Як помилитися майже в усьому і виграти
В наличии
Подробнее

Оценка

Як помилитися майже в усьому і виграти

Оценка

Особистий досвід Скотта Адамса, який попри всі невдачі досяг успіху, допоможе вам окреслити ряд орієнтирів, на які варто звернути увагу. Визначте свій механізм досягнення успіху, прислухавшись до порад автора, який навчить вас: — прораховувати успіх і

75 грн.

В наличии

Чорні водяні лілії. Мишель Бюсси
В наличии
Подробнее

Оценка

Чорні водяні лілії

Мишель Бюсси

Оценка

У Живерні, улюбленому містечку Клода Моне, зазвичай тихому і спокійному, сталося вбивство… В основі сюжету — життя трьох жінок: дівчинки-художниці, молодої чарівної вчительки й старенької пані, яка бачить і знає все. Усі троє геть різні, проте їх об’єднує

75 грн.

В наличии

Зруйнована гавань. Тана Френч
В наличии
Подробнее

Оценка

Зруйнована гавань

Тана Френч

Оценка

У невеличкому містечку неподалік Дубліна скоєно напад на сім’ю Спейнів — біля моря, у напівзбудованому, напівзаселеному житловому масиві. Розслідувати злочин випадає двом детективам: Майклу Кеннеді, одному з найкращих у відділку вбивств, і новачку Річі Ку

210 грн.

В наличии

Риба на дереві. Линда Маллэли Хант
В наличии
Подробнее

Оценка

Риба на дереві

Линда Маллэли Хант

Оценка

Еллі Нікерсон — особлива дівчинка. Найкраще в класі малює, кмітлива, щира, неабияка фантазерка, але… У неї дислексія, вона не може читати й писати, і це впливає на її самооцінку, стосунки з однокласниками, навчання, життя. Жахливо, коли ти не хочеш нікого

75 грн.

В наличии

Четырехлапая. Раскраска-антистресс  100% удовольствия
В наличии
Подробнее

Оценка

Четырехлапая. Раскраска-антистресс 100% удовольствия

Оценка

Кто сказал, что раскрашивание — это забава для детей? Долой стереотипы! Уверяем, что любой, кто откроет первую страницу книги и прикоснется карандашом или ручкой к чудным узорам, уже не сможет оторваться от них, пока не раскрасит зентангл в любимые цвета. А занимаясь модными, покорившими мир узорами, вы и сами не заметите, как успокоитесь и расслабитесь благодаря «общению» с четырехлапыми друзьями! Рекомендуется к использованию во время утреннего пробуждения, в обеденный перерыв и после тяжелого трудового дня. 

23 грн.

В наличии

Крижані близнята. С. К. Тремейн
В наличии
Подробнее

Оценка

Крижані близнята

С. К. Тремейн

Оценка

Сара й Енґус зустрілися в компанії друзів. Стрімке кохання з першого погляду — і незабаром вони одружилися, в них народилися дочки-близнючки Лідія та Кірсті. Але родину спіткало лихо: одна з дочок — Лідія — загинула внаслідок нещасного випадку. Приголомше

75 грн.

В наличии

Маленьке диво. Хайди Говард
В наличии
Подробнее

Оценка

Маленьке диво

Хайди Говард

Оценка

Кожен із нас може творити дива і змінювати світ. Дракончик Трісь був не таким, як усі. І це врятувало цілий ліс! А Маленький Робот, хоч і не мав серця, виявився таким добрим, що став найкращим другом для лісових мешканців. Це історії про те, як важливо ві

75 грн.

В наличии